- novostavby
- rekonstrukce
- rodinné domy
- byty a bytová jádra
- půdní vestavby

kontakt:
Ing. arch. Martina Kaprálková,
Ing. Petr Kaprálek,
Na Padesátém 6,
100 00 Praha 10
martina@dalaj.cz
www.atelier.dalaj.cz
Tel.: 606 848 176

TOPlist

Naše služby

Rádi pro Vás navrhneme ideovou studii, projekt pro stavební povolení, ohlášení stavby nebo Vám třeba i jen poradíme při konzultaci.

Každá stavba vyžaduje individuální přístup, stavební pozemky jsou odlišné, nároky klientů se různí a okolí každé stavby má také svůj specifický charakter. V porovnání s typovým projektem vychází individuální projekt přímo z konkrétních požadavků a nároků klienta, z místních podmínek. Takový dům má potom mnohem větší užitnou hodnotu.

Typové projekty neobsahují návrhy přípojek a osazení domu do terénu. Připočteme-li k ceně typového projektu i tyto náklady, dostaneme se na cenu srovnatelnou s cenou, za kterou jsme schopni navrhnout individuální návrh domu.

Spolupracujeme s týmem specialistů, kteří pro Vás vypracují projekt elektroinstalací, zdravotechniky, požárně bezpečnostního řešení stavby, vytápění, statiky apod. Přítomnost architekta na stavbě je důležitá pro úspěšnou realizaci stavby a proto je pro nás samozřejmostí provádění autorského dozoru. V případě zájmu zajistíme i stavební dozor. Ale ani po dokončení stavby pro nás spolupráce s investorem často nekončí a rádi poradíme i s dokončením interiéru.

Věříme, že je důležité navrhnout nejen esteticky kvalitní stavbu, ale je pro nás velice důležité, aby také vnitřní dispozice správně fungovala a poskytla tak uživatelům dokonalý komfort.